Lurer du på noe?

Kontakt InterPadel

InterPadel linje

Våre lokasjoner

InterPadel linje blaa

InterPadel Letohallen

Kolonivegen 43, 2072 Dal

+47 919 01 515

letohallen@interpadel.no

InterPadel Letohallen

InterPadel Sandnes

Dyre Vaas vei 61, 4317 Sandnes

+47 909 43 000

sandnes@interpadel.no

InterPadel Sandnes

Generelle henvendelser

Kontakt oss gjerne om du ønsker å lage avtaler for ditt firma, eller om du er interessert i å åpne eget InterPadel senter.

post@interpadel.no

For etablering av eget senter:

etablering@interpadel.no

Følg oss i Sosiale Medier:

InterPadel Norge

@interpadel_norge

InterPadel Norge

@padel_inter

InterPadel Stavanger Express

Dusavikveien 17A 4007, Stavanger

martin@interpadel.no

+47 909 43 000

InterPadel Stavanger Express

InterPadel Sarpsborg

Vestengveien 40, 1725 Sarpsborg

(+47) 469 43 867

sarpsborg@interpadel.no

InterPadel Sarpsborg

InterPadel Forus

Gamle Forusveien 53, 4033 Stavanger

+47 909 43 000

martin@interpadel.no

InterPadel Forus

InterPadel Bergen (Sandsli)

Sandslihaugen 10, 5254 Sandsli

+47 414 30 491

henrik@interpadel.no

InterPadel Sandsli

InterPadel Oslo (Kalbakken)

Stålfjæra 28, 0975 Oslo

+47 936 92 507

oslo@interpadel.no

InterPadel Oslo

InterPadel Narvik 

Teknologiveien 4, 8517 Narvik

477 15 874

narvik@interpadel.no

InterPadel Narvik

InterPadel Drammen

Havnegata 83, 3040 Drammen

Kommer

drammen@interpadel.no

InterPadel Drammen

InterPadel Voldahallen

Vevendelvegen 31, 6102 Volda

926 89 620

voldahallen@interpadel.no

InterPadel Voldahallen

InterPadel Bryne (Kommer)

Kommer

Kommer

bryne@interpadel.no

InterPadel Bryne

Styret / Eiere

InterPadel linje blaa

Bjørn Maaseide

Medeier

  • 3 ganger olympier
  • World Champion 1995
  • European Champion 1995
  • En av grunnleggerne av Sats/Elixia treningssenter i Norge, Sverige, Danmark og Finland

Jan Kvalheim

Medeier

  • 2 ganger olympier
  • World Champion 1995
  • European Champion 1995

Kontakt: 997 00 400

Thor Hushovd

Medeier

  • 2 ganger olympier
  • Cycling World Champion 2010
  • 10 etappe-seiere i Tour de France
  • 1 etappe-seier i Giro d´Italia
  • 3 etappe-seiere Vuelta Espana
shutterstock 1660271695 1280x959 1
InterPadel Icon farge 1

Etablering

InterPadel er i stor vekst og åpner snart flere senter over hele landet. Vi stopper selvsagt ikke der, og er stadig på utkikk etter nye lokasjoner. Er du interessert i å åpne et InterPadel senter nær deg? Har du et tomt lokale som kan passe til Padel? For å åpne et senter kreves et bygg med minimum 1000 m2 og takhøyde 7 meter. Ta kontakt om dette kan være aktuelt for deg.

etablering@interpadel.no

Klar for å prøve Padel?

Vi lover du blir hekta fra første gang!

InterPadel linje

Det er ikke uten grunn av Padel er en av verdens raskest voksende sporter. De alle fleste som prøver Padel for første gang kommer fort tilbake for flere runder. Enkel mestring, morsomt og utfordrende spill gjør Padel til en sport for alle.

Mann spiller padel InterPadel Norge

Meld deg på nyhetsbrev

Meld deg på nyhetsbrevet for å motta nyheter, spennende tilbud, invitasjoner til arrangementer - og mye mer!

Takk for påmeldingen!